Здесь мальчики становятся мужчинами

Кубок шкільного футболу Фастова - осінь 2013

Турнір проводиться за сприяння депутата міської ради Валерія Довгопола, депутата міської ради Олександра Попко, Ігора Кириченко, управління освіти міста Фастова та Асоціації дворового футболу Фастова.

Чемпіони турніру школа №1





Груповий етап:

Группа "А" 1 2 3 4 І В Н П М`ячі О
1
ЗОШ №2
  4:2 2:2 5:0 3 2 1 0 11-4 7
2
ЗОШ №1
2:4   10:3 9:2 3 2 0 1 21-9 6
3
ЗОШ №7
2:2 3:10   5:4 3 1 1 1 10-16 4
4
НВК СЗОШ №9
0:5 2:9 4:5   3 0 0 3 6-19 0

Группа "Б" 1 2 3 4 І В Н П М`ячі О
1
ЗОШ №3
  2:0 +:- 1:6 3 2 0 1 8-6 6
2
ЗОШ №4
0:2   +:- 2:1 3 2 0 1 7-3 6
3
ЗОШ №10
-:+ -:+   2:1 3 1 0 2 2-11 3
4
ЗОШ №5
6:1 1:2 1:2   3 1 0 2 8-5 3


Рейтинг бомбардирів КШФФ - осінь 2013

Позиція Прізвище К-ство голов Команда
1. Дмитро Лігатор 15 0 0 ЗОШ №1
2. Тарас Бортовський 9 0 0 ЗОШ №1
3. Артем Грушецький 5 0 0 ЗОШ №2
4. Мукимжон Мирзаходжиев 5 0 0 ЗОШ №2
5. Руслан Процишин 5 0 0 ЗОШ №7
6. Олександр Червінський 4 0 0 ЗОШ №2
7. Майкл Езеагбанері 3 0 0 ЗОШ №3
8. Максим Масловський 3 0 0 НВК СЗОШ №9
9. Николай Соловьев 3 0 0 ЗОШ №5
10. Євген Бурий 2 0 0 ЗОШ №5
11. Євген Чернюк 2 1 0 ЗОШ №5
12. Андрей Салатко 2 0 0 ЗОШ №4
13. Богдан Зухарь 2 1 0 НВК СЗОШ №9
14. Віталій Шумов 2 2 0 ЗОШ №7
15. Владислав Хоменко 2 0 0 ЗОШ №2
16. Денис Бабенко 2 1 0 ЗОШ №7
17. Іван Докієнко 1 1 0 ЗОШ №7
18. Ігор Холодніцький 1 0 0 ЗОШ №4
19. Алексей Дубиковський 1 0 0 ЗОШ №10
20. Андрій Савченко 1 0 0 НВК СЗОШ №9
21. Андрій Сергієнко 1 0 0 ЗОШ №1
22. Владислав Куликов 1 1 0 ЗОШ №1
23. Вячеслав Очеретятий 1 1 0 ЗОШ №10
24. Денис Мозоль 1 0 0 ЗОШ №5
25. Матвій Подлєсний 1 0 0 ЗОШ №2
26. Михайло Купрейчик 1 0 0 ЗОШ №1


Розклад матчів турніру:

Понеділок, 16.09.2013
16:00 ЗОШ №2 - НВК СЗОШ №9
16:35 ЗОШ №7 - ЗОШ №1
17:10 ЗОШ №10 - ЗОШ №5
17:45 ЗОШ №4 - ЗОШ №3

Вівторок, 17.09.2013
16:00 ЗОШ №10 - ЗОШ №3
16:35 ЗОШ №5 - ЗОШ №4
17:10 ЗОШ №2 - ЗОШ №1
17:45 НВК СЗОШ №9 - ЗОШ №7

Середа, 18.09.2013
16:00 ЗОШ №2 - ЗОШ №7
16:35 ЗОШ №10 - ЗОШ №4
17:10 ЗОШ №1 - НВК СЗОШ №9
17:45 ЗОШ №3 - ЗОШ №5

 

Півфінал - четверг, 19.09.2013:
16:00 1 місце групи "А" - 2 місце групи "Б"
16:35 1 місце групи "Б" - 2 місце группи "А"

 
 

Фінал - пятниця, 20.09.2013:
16:00 - гра за 3 місце
16:35 - гра за 1 місце
17:20 - урочисте нагородження

 

Інформаційні спонсори КШФФ - осінь 2013: